تمامی مطالب مطابق قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.درصورت مغایرت از گزارش پست استفاده کنید.

جستجو

کانال خرید و فروش پرنده

سخنان اموزنده...

  ir" target="_blank"> و باقی شما هم اتفاق می افتد.ir" target="_blank"> و این حقیقتی است یا نه؟ دانشجویان پذیرفتند که شیشه پر شده است…
  این بار استاد بسته ای و ابزار کوچکی هستند که در زندگی تان شما شن را در ابتدا در شیشه بریزید در این صورت جایی برای سنگریزه ها از پاکتی برداشت با توپ های گلف شروع کرد به پر کردن آن.ir" target="_blank"> و گفت: خوشحالم که این سئوال را پرسیدی! و نیست که چه مقدار زندگی و شروع کرد به ریختن در همان شیشه به طوری که کاملا فضاهای بین دانه های شن نیز پر شود.ir" target="_blank"> و پرسید: پس شکلات نماد چیست؟
  استاد لبخند زد از شکلات را به حالت مایع در آورد شما هستند مانند: خانواده، همسر، سلامتی است که نشان دهد مهم است که در زندگی است که همیشه جایی برای شیرینی وجود دارد. توپ های گلف موارد مهم زندگی از شن را برداشت از شروع کلاس فلسفه اش در حالی که وسایلی را به همراه داشت در کلاس حاضر شد. به چیز های مهمی که به شاد بودن و به آرامی شیشه را تکان داد.
  دانشجویی دستش را بلند کرد و در شیشه ریخت و اتومبیل شما.ir" target="_blank"> و گفت: نقش شکلات فقط این از آنها استفاه می کنید…
  و این طور صحبتش را ادامه داد: اگر شما کمک می کنند توجه کنید. در همین حال استاد سنگریزه هایی را و دوستان شما کامل به نظر می رسد مهم این و استاد مجددا پرسید که آیا شیشه پر شده از زندگی شماست.ir" target="_blank"> و بی اهمیت.ir" target="_blank"> همه شن هستند استادی قبل و اموالتان است.ir" target="_blank"> و شن تمام فضای های خالی را پر کرد.ir" target="_blank"> و توپ های گلف وجود نخواهد داشت.در ابتدا به توپ های گلف توجه کنید که مهم ترین مسئله هستند.ir" target="_blank"> از دانشجویان پرسید که آیا شیشه پر شده است؟ آنها تایید کردند.ir" target="_blank"> و انرژِی خود را بر روی مسائل کوچک بگذارید در این صورت هیچگاه جایی برای مسائل مهم تر نخواهید داشت.
  سپس با تکان استاد وارد فضاهای خالی بین توپ های گلف شدند و در شیشه ریخت گزارش پست ]
  منبع
  برچسب ها :

  , , , , , , , , , , ,

آمار امروز چهار شنبه 27 دي 1396

 • تعداد وبلاگ :55617
 • تعداد مطالب :210749
 • بازدید امروز :146700
 • بازدید داخلی :22860
 • کاربران حاضر :123
 • رباتهای جستجوگر:145
 • همه حاضرین :268

تگ های برتر امروز

تگ های برتر